TENIS STOŁOWY NA MOLO W SOPOCIE – 2 czerwca 2024 r. – od godz. 11.00 do 15.

TENIS STOŁOWY NA MOLO W SOPOCIE – 2 czerwca 2024 r. – od godz. 11.00  do 15.

Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego, ATS MT Rumia, KS AZS AWFiS, MRKS Gdańsk, wspólnie z MOSiR Sopot  będą organizatorami trzeciej edycji Tenisa Stołowego na Molo w Sopocie. Przedsięwzięcie odbędzie się 2 czerwca 2024 roku w godzinach 11.00 -15.30 na Molo w Sopocie; ul. Plac Zdrojowy 2.
Patronat nad imprezą objął Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie, a patronami medialnymi zostało Radio Gdańsk i trójmiasto.pl .
Po udanych poprzednich edycjach, kiedy zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże,  liczymy, że i tym razem nie zawiedziecie nas. Każdy z Was bedzie mógł wziąć udział w zajęciach z najlepszymi trenerami woj. pomorskiego, pograć z Robotem wyrzucajacym piłeczki, zobaczyć poprawną technikę uderzeń w wykonaniu najlepszych zawodniczek i zawodników woj. pomorskiego, a na koniec zagrac w turnieju o Puchar Prezesa PWZTS Gdańsk.
Dla mniej odważnych przygotowaliśmy quizy z historii polskiego i pomorskiego tenisa stołowego.
Mam nadzieję, że wśród uczestników i kibicow nasze dziaania znacząco przyczynią się do spopularyzowania tenisa stołowego wśród mieszkańców Trójmiasta i turystów – licznie odwiedzających Molo w Sopocie.
O swojej sportowej historii opowiedzą trenerzy i zawodnicy UKS Skoczek Sopot. A w arkana techniki i taktyki tenisa stołowego będą wprowadzać najlepsi trenerzy i zawodnicy ATS MT Rumia, KS AZS AWFiS Gdańsk, MRKS Gdańsk . Wśród nich będą medaliści mistrzostw Polski i Europy, uczestnicy rozgrywek w kategoriach młodzieżowych i seniorskich.
Na uczestników festynu, oprócz świetnej zabawy, czekają nagrody i upominki.

Koordynatorem imprezy z ramienia PWZTS Gdańsk jest Jarosław Przyborowski /ATS MT Rumia/ – tel. 502 810 451

Mariusz Schaefer
Prezes PWZTS Gdańsk
tel. 793 029 438