Tenis Stołowy na MOLO w Sopocie – przyjdź, zobacz i zagraj – 4 czerwca 2023 r. ; godz. od 11.00 – 15.30

Tenis Stołowy na MOLO w Sopocie – przyjdź, zobacz i zagraj – 4 czerwca 2023 r. ; godz. od 11.00 – 15.30

Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego, wspólnie z MOSiR Sopot  będą organizatorami drugiej edycji Tenisa Stołowego na Molo w Sopocie.

Przedsięwzięcie odbędzie się 4 czerwca 2023 roku w godzinach 11.00 -15.30 na Molo w Sopocie; ul. Plac Zdrojowy 2, w razie niepogody /opady deszczu/ zostanie przeniesione do muszli koncertowej.

Patronat nad imprezą objął Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie, a patronat medialny Radio Gdańsk i trójmiasto.pl .

Zawiłości techniki i taktyki tenisa stołowego prezentować będą najlepsi trenerzy i zawodnicy ATS MT Rumia, KS AZS AWFiS Gdańsk, MRKS Gdańsk i UKS Skoczek Sopot.

Wśród nich będą medaliści mistrzostw Polski i Europy, uczestnicy rozgrywek w kategoriach młodzieżowych i seniorskich. Gwiazdami imprezy będa zawodnicy KS AZS AWFiS Gdańsk medaliści ubiegłorocznej rywalizacji męskiej superligi.

Na uczestników czekają porady wspomnianych „mistrzów plastikowej piłeczki”:

  • jak poprawić swój styl gry?
  • dowiedzieć się gdzie można rozpocząć naukę w woj. pomorskim;
  • sprawdzić się w grach i zabawach na ping-pongowych stołach oraz konkursach wiedzy o osiągnięciach pomorskich i polskich tenisistów stolowych.

Hitem ma być turniej organizowany przez PZTS specjalnymi rakietkami TTX, które uczestnicy rywalizacji będą mogli zabrać po grze na  własność.

Na uczestników festynu, oprócz świetnej zabawy, czekają nagrody i upominki.

Koordynatorem imprezy z ramienia PWZTS Gdańsk jest Jarosław Przyborowski /ATS MT Rumia/