Ewa Krakowiak i Sławomir Dosz wygrali III WTK Seniorów

W rozegranym w ubiegłą niedzielę w Gdańsku  w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorów zwyciężyli Ewa KRAKOWIAK (GKTS Gdańsk), która w finale pokonała Adriannę LICBARSKĄ (MRKS Gdańsk) 3:1, i Sławomir DOSZ (LKS Pogoń Lębork), który po dramatycznym finale pokonał Adama DUDZICZA (ATS Rumia) 3:2. Na najniższym stopniu podium stanęli odpowiednio Magda PŁOTKA  (KTSK Luzino) i Adam DOSZ (LKS Pogoń Lębork).

Zwycięzcy turnieju wraz z zawodnikami z limitem z Naszego województwa, Wiktoria WRÓBEL (MRKS Gdańsk)  i Szymon MALICKI (KS AZS AWFiS Gdańsk), będą Nas reprezentowali na 3 Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym w dniach 27-29 stycznia 2023. Zawody odbędą się w hali sportowej Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby (ul. Meissnera 3, 80-462 Gdańsk).
Biuro zawodów w tym samym miejscu. Więcej informacji na stronie PZTS.

W dniu 27 stycznia br. (piątek) odbędą się kwalifikacje dodatkowe (godzina rozpoczęcia w zależności od ilości zgłoszeń) .