Dwa medale Mai Miklaszewskiej /KTSK GOSRiT LUZINO/ na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Gliwicach

W dniach 27 – 30 maja 2021 roku w Gliwicach odbyły się 33. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Znaczący sukces odniosła rozstawiona z nr. 13. zawodniczka KTSK GOSRiT LUZINO Maja Miklaszewska, która w grze pojedynczej wywalczyła brązowy medal. Drugi, bo srebrny medal Maja Miklaszewska wywalczyła w grze podwójnej z Aleksandrą Michalak /Warmia Lidzbark Warmiński/. Wśród młodzieżowców najlepiej wypadł Adam Dudzicz /MAŁE Trójmiasto Rumia/, który w trzeciej rundzie przegrał /4:1/ ze zwycięzcą turnieju Samuelem Kulczyckim. Warto odnotować miejsca 5-8, które zajęły pomorskie drużyny KTSK GOSRiT LUZINO /Maja Miklaszewska, Magda i Katarzyna Płotka/ oraz POMORSKIE /Adam Dudzicz i Marcin Olszewski /KS AZS AWFiS Gdańsk/. Gratulujemy !!!!!!