Dobre wyniki naszych reprezentantów na 7. Grand Prix Weteranów w Kwidzynie

Dobre wyniki naszych reprezentantów na 7. Grand Prix Weteranów w Kwidzynie

Ostatnią impreza sportową, którą jeszcze udało się przeprowadzić był 7. Grand Prix Weteranów w Kwidzynie (7-8. 03.2020).Głównymi organizatorami zawodów byli Urząd Miasta w Kwidzynie, Młodzieżowe Towarzystwo Sportu w Kwidzynie i Kwidzyńskie Centrum Rekreacji i Sportu przy wsparciu Polskiego Związku Tenisa Stołowego i Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku. pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego i Burmistrza Miasta Kwidzyna. Na starcie zawodów, które rozegrano w hali KCRiS, stanęło w siedmiu kategoriach wiekowych 167 zawodniczek i zawodników.

Wśród Pań miejsca na podium wywalczyły Małgorzata Mika (Rumia, 3m w kategorii 40-49) i Małgorzata Fidala (Lębork, 3-4m w kategorii 50-59).

Wśród Panów najlepsze wyniki uzyskali: Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska 2 m w kategorii 50-59), Marek Andrzejczak (Gdynia- 2 m w kategorii 60-64), Franciszek Tuszer (Rumia – 2 m w kategorii 70-74), Wojciech Tebecio (Skarszewy – 3m w kategorii 40-49) i Eugeniusz Górecki (Gdańsk – 3m w kategorii 70-79).


Gratulacje za osiągnięte wyniki dla zawodniczek i zawodników ale taże dla organizatorów w osobach Jerzego Piórczyńskiego (Prezesa Sekcji Tenisa stołowego MTS Kwidzyn) i Mariusza Schaefera (trenera koordynatora sekcji tenisa stołowego  MTS Kwidzyn) !!!!!!!

Uwaga: Wszystkie zdjęcia wykonał p. Aleksander Lubiński – dziękujemy za udostępnienie.