Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego w Gdańsku
Komunikaty
Rozgrywki
Rozgrywki indywidualne
Klasyfikacje indywidualne
Rozgrywki drużynowe
Rozgrywki ligowe
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga mężczyzn
IV liga mężczyzn
Archiwum rozgrywek
Szkolenie
Materiały szkoleniowe
Regulaminy i druki
Z kart historii
Archiwum
O Nas
Pomorski Związek
Nasze kluby
Kontakt
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga mężczyzn
IV liga mężczyzn
Kalendarz rozgrywek
Social media
Share this article
Print this article
✉
Send e-mail
IV Turniej „OMIDA OPEN' – 28 października 2017 r. godz. 15.40 Hala MRKS Gdańśk ul. Meissnera 1
Podobne artykuły
Kalendarz Rozgrywek Pomorskiego Związku Tenisa Stołowego na okres od 1.09.2017 do 31.12.2017 r.
Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn – 10 marca 2021 r. godz. 17.00 Hala MRKS Gdańsk
Paulina Pręda /GKTS Gdańsk/ i Dawid Michna /UKS LIS Sierakowice/ mistrzami województwa pomorskiego młodzików
Social media
Share this article
Print this article
✉
Send e-mail
Kalendarz
Kalendarz Rozgrywek PWZTS na drugą część sezonu – styczeń – lipiec 2024
REGULAMIN ROZGRYWEK
Spotkanie Zarządu PWZTS z przedstawicielami klubów województwa pomorskiego – 29 sierpnia (wtorek) 2023 r. godz. 18.00 ; kawiarenka MRKS Gdańsk ul. Meissnera1
KOMUNIKATY
Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o nagrody Starosty Tczewskiego – 30 marca 2024 r (sobota) godz. 9.30 w Subkowych
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorek i Seniorów i eliminacje do IMP Seniorek i Seniorów – 3 marca 2024 r. godz. 10.00, Hala MRKS Gdańsk, ul. Meissnera 1
Drużyny GOSRiT Luzino i KS AZS AWF zwyciężyli w eliminacjach wojewódzkich Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn
Wyniki III WTK Kadetów, Żaków i Skrzatów
Potyczki tenisowe o nagrody Starosty Tczewskiego; 25 lutego 2024 r. godz. 9.30 Subkowy
Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego – 18 lutego 2024 r. godz. 8.30; Rumia
Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn – 20 lutego 2024 r. (wtorek) godz. 16.45 Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych, Skrzatów i Żaków – 18 lutego (niedziela) 2024 r. Hala MRKS Gdańsk ul. Meisnera 1
Julia Czaja i Mikołaj Łukaszewski oboje (MRKS Gdańsk) wśród juniorów a Nadia Grzywacz (LUKS Straszyn) i Oliwier Woźniak (UKS LIS Sierakowice) w kategorii młodzik wygrali eleminacje wojewódzkie do III GPP
Loading..
❎
Close Window
Loading, Please Wait!
This may take a second or two.