Tomasz Buczkowski (- 45), Zbigniew Kuziemkowski (+45) i Tadeusz Ciepliński (+60) zwycięzcami XI turnieju „OMIDA OPEN”

Na starcie XI turnieju „OMIDA OPEN” stanęło 61 zawodników i zawodniczek w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii „-45” Tomasz Buczkowski pokonał w finale Mariusza Wołowieckiego, w kategorii „+ 45” Zbigniew Kuziemkowski pokonał w finale Ryszarda Szczepińskiego a w kategorii seniorów (+60) Tadeusz Ciepliński pokonał Bogusława Dobrzeleckiego.

Wyniki szczegółowe i klasyfikacje po 11. turniejach:2017-02-25_KLASYFIKACJE_PO_11_OMIDA OPEN_KAT- 45 45 60

Turniej rozpoczęła miła uroczystość ogłoszenia wyników konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcia pokazujące emocje turniejów „OMIDA OPEN”. Wyniki konkursu ogłosił prezes firmy OMiDA p. Bartłomiej Glinka, który wręczył zwycięzcom upominki. poniżej prezentujemy dwie zwycięskie fotografie oraz kilka fotografii nie gorszych od nich.