Sukcesy juniorek pomorskiego na Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów – Wiktoria Wróbel mistrzynią Polski juniorek

Na rozegranych w dniach 27-30 maja 2021 r. w Ustrzykach Dolnych Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w tenisie stołowym duży sukces odniosły juniorki naszego województwa a w szczególności Wiktoria Wróbel /MRKS Gdańsk/, która zdobyła złoty medal w grze pojedynczej i dwa srebrne w grze podwójnej i drużynie. W grze finałowej gry pojedynczej juniorek pokonała w stosunku 4:2 Annę Brzyską /PKS KLOPING Jarosław/. W grze podwójnej wspólnie z Iloną Sztwiertnią /KS Bronowianka Kraków/ przegrały w finale z parą Anna Brzyska i Zuzanną Wielgus /Politechnika Rzeszów/. Drugi srebrny medal wywalczyła razem z Adrianną Licbarską w grze drużynowej juniorek ulegając w finale drużynie Politechniki Rzeszów. Warto dodać, że na tych mistrzostwach dobrze zaprezentowały się także Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/, która przegrała z finalistką turnieju Anną Brzyską /2:4/ oraz Adrianna Licbarska /MRKS Gdańsk/, która uległa nr 3 turnieju Natalii Szymczak / SKARBEK Tarnowskie Góry/ też 2:4.Startujący na Mistrzostwach juniorzy nie zanotowali sukcesów.