Jan Głuszkiewicz (MTS Kwidzyn) -żacy; Julia Czaja (MRKS Gdańsk) – żaczki; Daniel Sadowski (UKS Lis Sierakowice) – skrzaci; i Nadia Jażdżewska (UKS Kosynier Sobowidz) – skrzatki, wygrali turnieje wojewódzkie o puchary Prezesa PWZTS


Powrót

Aktualności


Jan Głuszkiewicz (MTS Kwidzyn) -żacy; Julia Czaja (MRKS Gdańsk) – żaczki; Daniel Sadowski (UKS Lis Sierakowice) – skrzaci; i Nadia Jażdżewska (UKS Kosynier Sobowidz) – skrzatki, wygrali turnieje wojewódzkie o puchary Prezesa PWZTS

Jan Głuszkiewicz (MTS Kwidzyn) -żacy; Julia Czaja (MRKS Gdańsk) – żaczki; Daniel Sadowski (UKS Lis Sierakowice) – skrzaci; i Nadia Jażdżewska (UKS Kosynier Sobowidz) – skrzatki, wygrali turnieje wojewódzkie o puchary Prezesa PWZTS

🕔21:54, 28.Lut 2021


Długo czekali najmłodsi pingpongiści na możliwość skonfrontowania swoich umiejętności na szczeblu wojewódzkim. Rozegrane turnieje potwierdziły ten głód gry. Ta kategoria wiekowa okazała sie najliczniejszą spośród dotychczas rozegranych zawodów.

Wyniki końcowe żaczek:2021-02-28_WYNIKI_TURNIEJÓW_ŻACZEK_PUCHAR_PREZESA_K

Wyniki końcowe żaków:2021-02-28_WYNIKI_TURNIEJ U_ZAKÓW_PUCHAR_PREZESA

Wyniki końcowe skrzatek:2021-02-28_WYNIKI_TURNIEJOW_ SKRZATEK_PUCHAR_PREZESA_K

Wyniki końcowe skrzatów:2021-02-28_WYNIKI_TURNIEJU _SKRZATÓW_PUCHAR_PREZESA

 

I m. Julia Czaja /MRKS Gdańsk/; II m. Martyna Stosio /GKTS Gdańsk/; III m. Dagmara Kędzia /UKS Orlik Gdynia/; IV m. Julia Formela/UKS Remus Kościerzyna/

I m. Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/; II m. Daniel Sadowski /UKS LIS Sierakowice/; III m. Adrian Lunkowski /UKS Orlik Gdynia/; IV m. Wiktor Post /MRKS Gdańsk/

I m. Nadia Jażdżewska /UKS Kosynier Sobowidz/; II m. Iga Stefaniak /MTS Kwidzyn/; III m. Natalia Neuman /UKS REMUS Miechucino/; IV m. Maria Żabińska UKS Olimpia Gniew/.

I m. Daniel Sadowski /UKS Lis Sierakowice/; II m. Wojciech Fedoryniec /3STS Starogard Gd./; III m. Michał Tarakan /3STS Starogard Gdański/; IV m. Oliwier Woźniak /UKS Lis Sierakowice/

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY