Powrót

Wpisy z Ryszard Weisbrodt


Potyczki tenisowe o nagrody Starosty Tczewskiego; 25 lutego 2024 r. godz. 9.30 Subkowy

Potyczki tenisowe o nagrody Starosty Tczewskiego; 25 lutego 2024 r. godz. 9.30 Subkowy

Organizatorzy zapraszają do udziału w tych tradycyjnych zawodach.

Komunikat organizacyjny:potyczki tenisowe 25 02 2024

więcej

Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego – 18 lutego 2024 r. godz. 8.30; Rumia

Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego – 18 lutego 2024 r. godz. 8.30; Rumia

Organizatorzy zapraszają  do udziału w tych zawodach.

Regulamin zawodów:REGULAMIN-T.-walentynkowy

więcej

Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn – 20 lutego 2024 r. (wtorek) godz. 16.45 Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

Drużynowy Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn – 20 lutego 2024 r. (wtorek) godz. 16.45 Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

W najbliższy wtorek zostana rozegrane kwalifikacje wojewódzkie Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn. Zapraszamy do startu.

Komunikat organizacyjny:KOM_DRUŻYNOWY_PUCHAR_POLSKI 20.02.24

więcej

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych, Skrzatów i Żaków – 18 lutego (niedziela) 2024 r. Hala MRKS Gdańsk ul. Meisnera 1

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorów Młodszych, Skrzatów i Żaków – 18 lutego (niedziela) 2024 r. Hala MRKS Gdańsk ul. Meisnera 1

W najbliższą niedzielę rozegrane zostana kolejne turnieje kwalifikacyjne do III GPP Kadetów i żaków. Juniorzy młodsi rozpoczną o godz. 10.00, skrzaci o godz. 11.30 a żacy o 12,30. Zapraszamy do udziału.

Komunikat organizacyjny:III WTK junior młodszy i żak 18.02.2024 v.2

więcej

Julia Czaja i Mikołaj Łukaszewski oboje (MRKS Gdańsk) wśród juniorów a Nadia Grzywacz (LUKS Straszyn) i  Oliwier Woźniak (UKS LIS Sierakowice) w kategorii młodzik wygrali eleminacje wojewódzkie do III GPP

Julia Czaja i Mikołaj Łukaszewski oboje (MRKS Gdańsk) wśród juniorów a Nadia Grzywacz (LUKS Straszyn) i Oliwier Woźniak (UKS LIS Sierakowice) w kategorii młodzik wygrali eleminacje wojewódzkie do III GPP

W rozegranych w niedzielę turniejach kwalifikacyjnych do III Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów wśród juniorek zwyciężyła Julia Czaja (MRKS Gdańsk), która w finale pokonała koleżankę klubowa Karolinę Białk 3:1. Wśród juniorów zwyciężył Mikołaj Łukaszewski (MRKS Gdańsk) przed Igorem Francem (KS AZS AWFiS Gdańsk). Turniej młodziczek wygrała Nadia Grzywacz (LUKS Straszyn) po finałowym zwycięstwie w stosunku 3: 0 nad Nadią Jażdżewska ((UKS Kosynier Sobowidz). W kategorii młodzik turniej wygrał Oliwier Woźniak (UKS Lis Sierakowice) przed Michałem Krajewskim (MRKS Gdańsk). Zwycięzcy turniejów zakwalifikowali się do turniejów głównych III GPP. Gratulujemy !!!!!

Wyniki szczegółowe i końcowe:

Juniorki:2324_03_wtk_j_k

Juniorzy:2324_03_wtk_j_m

Młodziczki:2324_03_wtk_m_k

Młodzicy:2324_03_wtk_m_m

 

więcej

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny do III GPP Juniorów (GODZ. 10.00) i Młodzików (GODZ. 12.00) – 11 lutego 2024 r. Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny do III GPP Juniorów (GODZ. 10.00) i Młodzików (GODZ. 12.00) – 11 lutego 2024 r. Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

W najbilższą niedziele rozegrana zostanie trzecia eliminacja do III GPP Juniorów i Młodzików. Zapraszamy do udziału

Komunikat organizacyjny:III WTK junior, młodzik 11.02.24

więcej

XXIV Otwarte Mistrzostwa Gdyni – V turniej 27 stycznia 2024 r. Gdynia ul. Zielona 53

XXIV Otwarte Mistrzostwa Gdyni – V turniej 27 stycznia 2024 r. Gdynia ul. Zielona 53

Organizatorzy zapraszają do udziału.

Harmonogram:Harmonogram XXIV Mistrzostwach Gdyni w TS

Regulamin:Regulamin XXIV MISTRZOSTW GDYNI w TS 2023~24

Plakat z V Turnieju MG w TS 27.01.2024

 

więcej

X Memoriałowy Turniej im. Andrzeja Kawy’24 – Gramy z WOŚP – 28 stycznia 2024 r. (niedziela) – godz. 9.30, Zespół Szkół w Subkowach

X Memoriałowy Turniej im. Andrzeja Kawy’24 – Gramy z WOŚP – 28 stycznia 2024 r. (niedziela) – godz. 9.30, Zespół Szkół w Subkowach

UKS Gminy Pelplin „Tenisista Rudno” i Dyrekacja Zespołu Szkół w Subkowach zapraszają do udziału w X Memoriałowym Turnieju, który ma upamiętnić postać trenera i działacza – Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego śp. Andrzeja Kawy. Szczegóły organizacyjne zawarte są w dołączonym komunikacie.

Komunikat organizacyjny:Turniej Memoriałowy A.Kawy

więcej

Turniej „Zimowy” i XXXV GRAND PRIX RUMI 2023/2024 w tenisie stołowym 21 stycznia 2024 r.  godz. 8.30 Hala MOSiR Rumia

Turniej „Zimowy” i XXXV GRAND PRIX RUMI 2023/2024 w tenisie stołowym 21 stycznia 2024 r. godz. 8.30 Hala MOSiR Rumia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, ATS Rumia i SL SALOS Rumia zapraszają do udziału w zawodach tenisa stołowego wszystkich chętnych od skrzata do weterana.

Regulamin Turnieju Zimowego: REGULAMIN T. Zimowy

Regulamin i terminy turniejów Grand Prix:Regulamin GRAND PRIX RUMI 2023-2024

więcej

VI Turniej dla amatorów i weteranów „OMIDA OPEN” 20 stycznia 2024 r. (sobota) godz. 14.45 Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

VI Turniej dla amatorów i weteranów „OMIDA OPEN” 20 stycznia 2024 r. (sobota) godz. 14.45 Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

Organizatorzy zapraszają do startu w zawodach. Zapisy do godz. 14.45. Początek zawodów  godz. 15.15.

Terminarz turniejów OMIDA OPEN:2024-01-15_Kalendarz_OMIDA_OPEN_01_06_2024

Klasyfikacja po V turniejach: 2023-12_16_KLASYFIKACJA_PO_OMIDA_V_OPEN

więcej