Tomasz Buczkowski /”-45″/ i Marek Andrzejczak /”+60″/ wygrali I turnieje „OMIDA OPEN”, Michał Klassa najlepszy w kategorii /”+45″/

W sobotę 26 września br. w hali MRKS rozegrano I turnieje tenisa stołowego (dla amatorów i weteranów),V edycji „OMIDA OPEN”. Turniej poprzedziła dekoracja najlepszych zawodników IV edycji turniejów. Rozegrano dwa turnieje, jeden w kategorii”OPEN” a drugi w kategorii „+60″. Turniej OPEN wygrał Tomasz Buczkowski /”-45/, który w finale pokonał Mateusza Bojanowskiego. Turniej kategorii „+60” wygrał Marek Andrzejczak, który w pojedynku finałowym pokonał Krzysztofa Zgłobickiego. Najlepszynm zawodnikiem kategorii /+45/ był Michał Klassa.