Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) i Alan Woś (ATS Małe Trójmiasto Rumia) wygrali eliminacje do III Grand Prix Polski Seniorów

Zwycięzcami III WTK Seniorów zostali Wiktora Wróbel, która w finale w stosunku 3:2 pokonała Katarzynę Płotka (KST-K GOSRiT Luzino) 0raz Alan Woś po zwycięstwie w finale (3:0) na Arturem Danielem (KS AZS AWFiS Gdańsk). Zwycięzcy wywalczyli awans do turnieju głównego III GPP Seniorów, który od najbliższego piatku zostanie rozegrany w hali Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku (ul. Meissnera 3). Zapraszamy do dopingowania zawodników. Zawody główne w sobotę od godz. 9.30, półfinały i finały w niedziele od godz. 10.