VII Festiwal Tenisa Stołowego w Żukowie – I Turniej „OPEN”

Podczas pierwszego dnia Festiwalu Tenisa Stołowego w Żukowie zainaugurowali, po raz siódmy w Żukowie, kolejną XXIV edycję rozgrywek o Puchar Dziennika Bałtyckiego amatorzy i weterani. Na starcie zawodów stanęło 64 zawodników a walczyli oni o puchary ufundowane przez Gminę Żukowo w trzech kategoriach wiekowych „do 50”, „ponad 50” i „OPEN”.

W kategorii „do 50” zwyciężył Sławomir Januszewski, drugie miejsce wywalczył Tomasz Buczkowski, a miejsca 3 i 4 zajęli Łukasz Łukaszewski i Adam Dudzicz.

IMG_8364

W kategorii „ponad 50” zwyciężył Marek Andrzejczak, 2. był Dariusz Molenda, 3. Marek Rybaczek a 4. Rajmund Teca

IMG_8362

W turnieju „OPEN” pierwsze miejsce wywalczył Marek Rybaczek, 2. Sławomir Januszewski, 3. Tomasz Buczkowski a 4. Bartosz Czerwiński.

IMG_8361

Kolejny Turniej OPEN odbędzie się w dniu 29 września 2015 r. w hali MRKS Gdańsk o godz. 16-tej.