Powrót

Aktualności

Ranking zawodników po drugiej rundzie w grupie II:

Imie i nazwisko zawodnika Nazwa klubu mecze stół 1 – W stół 1 – P stół 2 – W stół 2 – P punkty
 Skalienko Vasilij  UKS Pelplin  34  23  11  0  0  69
 Cichocki Aleksander  UKS Pelplin  34  8  2  18  6  60
 Zabrocki Bartosz  UKS Olimpia Gniew  34  20  14  0  0  60
 Maruszak Piotr  J Bruś Catering LUKS Chełmno  34  17  17  0  0  51
 Leszczyński Krzysztof  UKS TOP Solec Kujawski  20  16  4  0  0  48
 Kotarski Maciej  J Bruś Catering LUKS Chełmno  20  15  5  0  0  45
 Kwiatkowski Patryk  KS AZS AWFiS IV Gdańsk  34  8  8  10  8  44
 Manterys Paweł  UKS Pelplin  34  8  16  9  1  42
 Makowski Kacper  UKS TOP Solec Kujawski  30  3  5  16  6  41
 Szurgot Piotr  UKS Pelplin  34  0  0  18  16  36
 Musiał Sebastian  KS AZS AWFiS IV Gdańsk  34  12  22  0  0  36
 Gronowski Wojciech  J Bruś Catering LUKS Chełmno  32  2  12  12  6  30
 Wozbanowicz Mateusz  KS AZS AWFiS IV Gdańsk  34  0  0  15  19  30
 Wieczerzak Jacek  UKS TOP Solec Kujawski  29  7  16  4  2  29
 Wasilewski Adam  J Bruś Catering LUKS Chełmno  34  0  0  13  21  26
 Dau Paweł  UKS Olimpia Gniew  19  7  12  0  0  21
 Gajewski Filip  GTS Luks Fortus I Straszyn  31  7  24  0  0  21
 Wiśniewski Rafał  UKS TOP Solec Kujawski  28  0  0  9  19  18
 Liwski Krzysztof  GTS Luks Fortus I Straszyn  20  3  11  4  2  17
 Baranowski Jakub  KS AZS AWFiS IV Gdańsk  25  4  13  2  6  16
 Dering Filip  UKS Olimpia Gniew  23  0  1  7  15  14
 Strychalski Filip  UKS TOP Solec Kujawski  19  3  10  2  4  13
 Górski Przemysław  UKS Olimpia Gniew  28  1  11  5  11  13
 Toporek Karol  GTS Luks Fortus I Straszyn  32  1  9  5  17  13
 Chyliński Jacek  GTS Luks Fortus I Straszyn  9  0  1  5  3  10
 Jachimowicz Bartosz  GTS Luks Fortus I Straszyn  27  0  8  5  14  10
 Kurdyn Tomasz  J Bruś Catering LUKS Chełmno  12  0  0  4  8  8
 Dau Łukasz  UKS Olimpia Gniew  20  1  1  2  16  7
 Kurowski Tomasz  J Bruś Catering LUKS Chełmno  2  0  0  2  0  4
 Chyliński Witold  GTS Luks Fortus I Straszyn  4  0  0  2  2  4
 Liwski Grzegorz  GTS Luks Fortus I Straszyn  6  0  4  2  0  4
 Tomczyk Mariusz  UKS Olimpia Gniew  12  0  0  2  10  4
 Czajkowski Patryk  GTS Luks Fortus I Straszyn  2  0  0  1  1  2
 Rudo Adam  GTS Luks Fortus I Straszyn  3  0  0  1  2  2
 Niedźwiecki Filip  KS AZS AWFiS IV Gdańsk  5  0  1  1  3  2
 Bojanowski Krzysztof  GTS Luks Fortus I Straszyn  0  0  0  0  0  0
 Kwedlo Patryk  GTS Luks Fortus I Straszyn  0  0  0  0  0  0
 Orliński Mariusz  GTS Luks Fortus I Straszyn  0  0  0  0  0  0
 Gerowski Janusz  UKS Pelplin  0  0  0  0  0  0
 Wałdoch Krzysztof  UKS Pelplin  0  0  0  0  0  0
 Pek Maksymilian  UKS Olimpia Gniew  0  0  0  0  0  0
 Pepliński Piotr  UKS Olimpia Gniew  0  0  0  0  0  0
 Puczyński Jakub  UKS Olimpia Gniew  0  0  0  0  0  0
 Glica Rafał  UKS TOP Solec Kujawski  0  0  0  0  0  0
 Paliwoda Szymon  UKS TOP Solec Kujawski  0  0  0  0  0  0
 Gajek Bartosz  KS AZS AWFiS IV Gdańsk  0  0  0  0  0  0
 Małachowski Michał  KS AZS AWFiS IV Gdańsk  0  0  0  0  0  0
 Pacholak Arkadiusz  J Bruś Catering LUKS Chełmno  0  0  0  0  0  0
 Piórkowski Karol  J Bruś Catering LUKS Chełmno  0  0  0  0  0  0
 Przybytkowski Mateusz  J Bruś Catering LUKS Chełmno  0  0  0  0  0  0
 Marczuk Jakub  GTS Luks Fortus I Straszyn  2  0  0  0  2  0
 Bleja Mikołaj  UKS TOP Solec Kujawski  2  0  0  0  2  0
 Jagodziński Mateusz  J Bruś Catering LUKS Chełmno  2  0  0  0  2  0
 Lauritsen Michael  KS AZS AWFiS IV Gdańsk  4  0  0  0  4  0
 Godlewski Rafał  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Kaproń Łukasz  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Konkel Krzysztof  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Lemański Paweł  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Orzęcki Radek  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Perzyński Przemysław  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Przyborowski Jarosław  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Sikorski Karol  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Siudek Tomasz  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Stefanowski Zenon  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Szostak Robert  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Tomaszewski Mateusz  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Woś Alan  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Włodarz Przemysław  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Materek Kacper  MRKS I Gdańsk  0  0  0  0  0  0
 Michna Samuel  UKS Lis Sierakowice  1  0  0  0  0  0
 Bethke Michał  ATS Małe Trójmiasto  2  0  0  0  2  0
 Malinowski Tomasz  ATS Małe Trójmiasto  2  0  0  0  2  0
 Konieczny Mateusz  KS Pogoń Mogilno  2  0  0  0  2  0
 Bączkowski Daniel  UKS Szaniec Świecie nad Osą  2  0  0  0  2  0
 Średziński Adrian  UKS Szaniec Świecie nad Osą  2  0  0  0  2  0
 Gończewski Kacper  UKS Szaniec Świecie nad Osą  2  0  0  0  2  0
 Klassa Michał  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  6  0  0  0  5  0

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY