Powrót

Aktualności

Ranking zawodników po drugiej rundzie w grupie I:

Imie i nazwisko zawodnika Nazwa klubu mecze stół 1 – W stół 1 – P stół 2 – W stół 2 – P punkty
 Dykowski Mateusz  MRKS I Gdańsk  36  33  3  0  0  99
 Garbino Piotr  UKS Lis Sierakowice  36  29  7  0  0  87
 Michna Paweł  UKS Lis Sierakowice  35  28  7  0  0  84
 Kowalski Wojciech  ATS Małe Trójmiasto  36  27  9  0  0  81
 Piński Krzysztof  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  35  25  10  0  0  75
 Dudzicz Adam  MRKS I Gdańsk  36  23  13  0  0  69
 Dosz Dariusz  UKS Lis Sierakowice  36  0  0  30  6  60
 Woskowicz Mateusz  KS Pogoń Mogilno  36  5  7  21  3  57
 Lach Marcin  UKS Szaniec Świecie nad Osą  32  18  14  0  0  54
 Czerwiński Bartosz  MRKS I Gdańsk  33  0  0  26  7  52
 Otwinowski Jakub  ATS Małe Trójmiasto  28  17  11  0  0  51
 Murawski Daniel  KS Pogoń Mogilno  36  17  19  0  0  51
 Pietryka Grzegorz  UKS Szaniec Świecie nad Osą  28  8  4  13  3  50
 Czubaty Andrzej  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  36  0  2  25  9  50
 Wojewódka Michał  KS Pogoń Mogilno  36  11  13  8  4  49
 Giełażyn Mateusz  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  34  16  18  0  0  48
 Filbrandt Tomasz  KS AZS AWFiS III Gdańsk  32  4  6  17  5  46
 Błąkała Paweł  KS AZS AWFiS III Gdańsk  34  12  14  4  4  44
 Michna Dawid  UKS Lis Sierakowice  36  0  0  21  15  42
 Cierlica Wojciech  ATS Małe Trójmiasto  36  3  5  15  13  39
 Ferenc Piotr  KS AZS AWFiS III Gdańsk  29  4  10  11  4  34
 Świder Dariusz  KS Pogoń Mogilno  34  0  0  17  17  34
 Wesołowski Filip  UKS Szaniec Świecie nad Osą  30  7  19  4  0  29
 Zawisza Jarosław  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  33  0  0  14  19  28
 Szwemin Krzysztof  ATS Małe Trójmiasto  36  0  0  12  24  24
 Krawczyk Jakub  KS AZS AWFiS III Gdańsk  26  4  14  5  3  22
 Traczyk Mateusz  MRKS I Gdańsk  27  0  0  10  17  20
 Kreft Krystian  MRKS I Gdańsk  8  0  0  6  2  12
 Drozdowski Andrzej  UKS Szaniec Świecie nad Osą  26  0  0  6  20  12
 Wozbanowicz Dawid  KS AZS AWFiS III Gdańsk  15  0  0  5  10  10
 Hatała Przemysław  UKS Szaniec Świecie nad Osą  22  0  2  5  15  10
 Wołowiecki Robert  MRKS I Gdańsk  2  0  0  2  0  4
 Błaszczuk Bernard  ATS Małe Trójmiasto  2  0  0  1  1  2
 Niewiadomski Kamil  ATS Małe Trójmiasto  2  0  0  1  1  2
 Wołowiecki Mariusz  MRKS I Gdańsk  2  0  0  1  1  2
 Troka Mateusz  KS AZS AWFiS III Gdańsk  0  0  0  0  0  0
 Witkowski Jakub  KS AZS AWFiS III Gdańsk  0  0  0  0  0  0
 Zandecki Jan  KS AZS AWFiS III Gdańsk  0  0  0  0  0  0
 Miśnik Adam  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  0  0  0  0  0  0
 Szreder Bartłomiej  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  0  0  0  0  0  0
 Szreder Paweł  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  0  0  0  0  0  0
 Szymankiewicz Janusz  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  0  0  0  0  0  0
 Jutrzenka-Trzebiatowski Michał  UKS Lis Sierakowice  0  0  0  0  0  0
 Bieńkowski Adam  KS Pogoń Mogilno  0  0  0  0  0  0
 Domański Igor  KS Pogoń Mogilno  0  0  0  0  0  0
 Jędrzejewski Bohdan  KS Pogoń Mogilno  0  0  0  0  0  0
 Rogala Krzysztof  KS Pogoń Mogilno  0  0  0  0  0  0
 Czyżykowski Damian  UKS Szaniec Świecie nad Osą  0  0  0  0  0  0
 Drozdowski Ireneusz  UKS Szaniec Świecie nad Osą  0  0  0  0  0  0
 Szynalewski Radosław  UKS Szaniec Świecie nad Osą  0  0  0  0  0  0
 Udziński Ziemowit  UKS Szaniec Świecie nad Osą  0  0  0  0  0  0
 Andrzejczak Marek  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Bohn Krzysztof  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Dylak Grzegorz  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Godlewski Rafał  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Kaproń Łukasz  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Konkel Krzysztof  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Lemański Paweł  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Orzęcki Radek  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Perzyński Przemysław  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Przyborowski Jarosław  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Sikorski Karol  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Siudek Tomasz  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Stefanowski Zenon  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Szostak Robert  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Tomaszewski Mateusz  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Woś Alan  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Włodarz Przemysław  ATS Małe Trójmiasto  0  0  0  0  0  0
 Materek Kacper  MRKS I Gdańsk  0  0  0  0  0  0
 Michna Samuel  UKS Lis Sierakowice  1  0  1  0  0  0
 Konieczny Mateusz  KS Pogoń Mogilno  2  0  0  0  2  0
 Bethke Michał  ATS Małe Trójmiasto  2  0  0  0  2  0
 Malinowski Tomasz  ATS Małe Trójmiasto  2  0  0  0  2  0
 Bączkowski Daniel  UKS Szaniec Świecie nad Osą  2  0  0  0  2  0
 Średziński Adrian  UKS Szaniec Świecie nad Osą  2  0  0  0  2  0
 Gończewski Kacper  UKS Szaniec Świecie nad Osą  2  0  0  0  2  0
 Klassa Michał  GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska  6  0  1  0  5  0

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY