Karolina Hołda /MKS EMDEK Bydgoszcz/ i Rafał Formela /MRKS Gdańsk/ wygrali Międzywojewódzkie MIstrzostwa Młodzików

Najlepsze dwunastki młodziczek i młodzików z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego rozegrały turnieje w ramach MIędzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Finał młodziczek rozegrały zawodniczki kujawsko-pomorskiego Karolina Hołda i Amelia Wycichowska /KS GOTYK Toruń/. Natomiast w finale młodzików Rafał Formela pokonał Wojciecha Szymczaka w stosunku 3:1. Oba finały gier podwójnych wygrali reprezentanci województwa kujawsko-pomorskiego. W punktacji końcowej zawodów zwyciężyła reprezentacja województwa kujawsko-pomorskiego 31:15. W punktacji klubowej zwyciężył MRKS Gdańsk (8.5 pkt) przed ENERGA KTS Toruń (7.5 pkt).

Wyniki końcowe:2020_09-13_WYNIKI_KONCOWE _MMM_K-P_POMORSKIE_KOR