Powrót

Aktualności

Ranking zawodników na drugą rundę:

L.p. Imie i nazwisko zawodnika Nazwa klubu spotkania stół 1 – W stół 1 – P stół 2 – W stół 2 – P punkty
1 Dykowski Mateusz MRKS Gdańsk 26 26 0 0 0 78
2 Kowalski Wojciech ATS Małe Trójmiasto Reda 26 21 5 0 0 63
3 Dudzicz Adam ATS Małe Trójmiasto Reda 26 20 6 0 0 60
4 Garbino Piotr UKS Lis Sierakowice 23 19 4 0 0 57
5 Piński Krzysztof GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska 24 18 6 0 0 54
6 Zabrocki Bartosz UKS Olimpia Gniew 26 18 8 0 0 54
7 Woskowicz Mateusz KS Pogoń Mogilno 26 17 9 0 0 51
8 Skalienko Vasilij UKS Pelplin 22 16 6 0 0 48
9 Ściblak Marcin GTS Luks Fortus I Straszyn 24 0 0 24 0 48
10 Lach Marcin KUKS REMUS Kościerzyna 26 16 10 0 0 48
11 Maćkowiak Wojciech KS Pogoń Mogilno 26 15 11 0 0 45
12 Czubaty Andrzej GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska 24 14 10 0 0 42
13 Maruszak Piotr Jarosław Bruś Catering LUKS Chełmno 24 14 10 0 0 42
14 Wojewódka Michał KS Pogoń Mogilno 26 0 0 21 5 42
15 Pietryka Grzegorz UKS Szaniec Świecie nad Osą 26 14 12 0 0 42
16 Murawski Daniel KS Pogoń Mogilno 26 0 0 20 6 40
17 Świder Dariusz UKS TOP Solec Kujawski 26 13 13 0 0 39
18 Michna Dawid UKS Lis Sierakowice 26 0 0 19 7 38
19 Wieczerzak Jacek UKS TOP Solec Kujawski 26 4 2 13 7 38
20 Cichocki Aleksander UKS Pelplin 26 12 14 0 0 36
21 Łukaszewski Krystian UKS OSIR Brodnica 26 12 14 0 0 36
22 Dudkiewicz Adrian KUKS REMUS Kościerzyna 26 0 0 17 9 34
23 Michna Paweł UKS Lis Sierakowice 18 11 7 0 0 33
24 Giełażyn Mateusz GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska 20 0 0 16 4 32
25 Ordza Rafał UKS TOP Solec Kujawski 22 0 0 16 6 32
26 Liwski Krzysztof GTS Luks Fortus I Straszyn 22 2 2 13 7 32
27 Ferenc Piotr KS AZS AWFiS III Gdańsk 25 2 2 13 8 32
28 Cierlica Wojciech ATS Małe Trójmiasto Reda 22 0 0 15 7 30
29 Dosz Dariusz UKS Lis Sierakowice 24 2 4 12 6 30
30 Kalinowski Paweł KUKS REMUS Kościerzyna 26 6 10 5 5 28
31 Makowski Kacper UKS TOP Solec Kujawski 20 9 11 0 0 27
32 Gajek Bartosz KS AZS AWFiS III Gdańsk 16 9 7 0 0 27
33 Wesołowski Filip UKS Szaniec Świecie nad Osą 22 9 13 0 0 27
34 Kucharski Maciej KS AZS AWFiS III Gdańsk 26 9 17 0 0 27
35 Filbrandt Tomasz KS AZS AWFiS III Gdańsk 12 2 0 10 0 26
36 Urbanowicz Kamil Jarosław Bruś Catering LUKS Chełmno 24 8 16 0 0 24
37 Otwinowski Jakub ATS Małe Trójmiasto Reda 13 0 0 11 2 22
38 Nadrowski Robert UKS Szaniec Świecie nad Osą 20 0 0 11 9 22
39 Gutkowski Michał UKS OSIR Brodnica 24 0 0 11 13 22
40 Śliwiński Marcin UKS OSIR Brodnica 26 0 0 11 15 22
41 Zawisza Jarosław GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska 24 0 0 10 14 20
42 Manterys Paweł UKS Pelplin 26 0 4 10 12 20
43 Górski Przemysław UKS Olimpia Gniew 26 0 0 10 16 20
44 Kreft Krystian MRKS Gdańsk 18 0 4 9 5 18
45 Gronowski Wojciech Jarosław Bruś Catering LUKS Chełmno 20 0 2 9 9 18
46 Traczyk Mateusz MRKS Gdańsk 22 6 16 0 0 18
47 Wasilewski Adam Jarosław Bruś Catering LUKS Chełmno 24 0 0 9 15 18
48 Szurgot Piotr UKS Pelplin 24 0 0 8 16 16
49 Musiał Sebastian GTS Luks Fortus I Straszyn 20 5 15 0 0 15
50 Wozbanowicz Mateusz GTS Luks Fortus I Straszyn 26 5 21 0 0 15
51 Alot Maksymilian MRKS Gdańsk 18 0 0 7 11 14
52 Wiśniewski Rafał UKS OSIR Brodnica 26 4 22 0 0 12
53 Drozdowski Andrzej UKS Szaniec Świecie nad Osą 26 1 3 4 18 11
54 Maruszak Jakub Jarosław Bruś Catering LUKS Chełmno 4 2 0 1 1 8
55 Kwiatkowski Patryk UKS Olimpia Gniew 18 2 14 1 1 8
56 Dau Łukasz UKS Olimpia Gniew 22 0 0 4 18 8
57 Piotrowski Mikołaj UKS TOP Solec Kujawski 4 0 0 3 1 6
58 Formela Rafał MRKS Gdańsk 6 0 0 3 3 6
59 Szwemin Krzysztof ATS Małe Trójmiasto Reda 15 0 0 3 12 6
60 Kołaciński Piotr UKS Pelplin 2 0 0 2 0 4
61 Michna Samuel UKS Lis Sierakowice 13 0 5 2 6 4
62 Wozbanowicz Dawid KS AZS AWFiS III Gdańsk 14 0 0 2 12 4
63 Dau Paweł UKS Olimpia Gniew 10 1 7 0 2 3
64 Skolimowski Karol MRKS Gdańsk 2 0 0 1 1 2
65 Klassa Michał GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska 2 0 0 1 1 2
66 Wołowiecki Robert MRKS Gdańsk 4 0 0 1 3 2
67 Materek Kacper MRKS Gdańsk 4 0 0 1 3 2
68 Strychalski Filip UKS TOP Solec Kujawski 4 0 0 1 3 2
69 Rudo Adam MRKS Gdańsk 4 0 0 1 3 2
70 Hatała Przemysław UKS Szaniec Świecie nad Osą 6 0 0 1 5 2
71 Toporek Karol GTS Luks Fortus I Straszyn 9 0 1 1 7 2
72 Słomiński Szymon KUKS REMUS Kościerzyna 14 0 2 1 11 2
73 Gajewski Filip GTS Luks Fortus I Straszyn 1 0 1 0 0 0
74 Szymankiewicz Janusz GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska 2 0 0 0 2 0
75 Błaszczuk Bernard ATS Małe Trójmiasto Reda 2 0 0 0 2 0
76 Niewiadomski Kamil KS AZS AWFiS III Gdańsk 2 0 0 0 2 0
77 Dering Filip UKS Olimpia Gniew 2 0 2 0 0 0
78 Przybytkowski Mateusz Jarosław Bruś Catering LUKS Chełmno 2 0 0 0 2 0
79 Jagodziński Mateusz Jarosław Bruś Catering LUKS Chełmno 2 0 0 0 2 0
80 Borkowski Adam KUKS REMUS Kościerzyna 2 0 0 0 2 0
81 Wasilewski Rafał KUKS REMUS Kościerzyna 2 0 0 0 2 0
82 Piekalski Sławomir UKS OSIR Brodnica 2 0 0 0 2 0
83 Czarczyński Łukasz UKS TOP Solec Kujawski 2 0 0 0 2 0
84 Lewandowski Oliwier UKS Pelplin 2 0 0 0 2 0
85 Grzelak Krystian KS AZS AWFiS III Gdańsk 2 0 0 0 2 0
86 Górski Damian UKS Pelplin 2 0 0 0 2 0
87 Świtalski Jacek KS AZS AWFiS III Gdańsk 3 0 0 0 3 0
88 Krawczyk Jakub KS AZS AWFiS III Gdańsk 4 0 4 0 0 0
89 Bączkowski Daniel UKS Szaniec Świecie nad Osą 4 0 0 0 4 0
90 Kurdyn Tomasz Jarosław Bruś Catering LUKS Chełmno 4 0 0 0 4 0
91 Pyrek Jaromir KUKS REMUS Kościerzyna 8 0 8 0 0 0

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY